Basık Burun Ucu ve Geniş Burun Ucu Estetiği

İstanbul Burun Ucu Estetiği

Basık Burun Ucu Estetiği; Pinokyo burnun tersine burun ucu kıkırdakları burnun diğer bölümlerine ve yüze göre az gelişmiştir. Operasyon sırasında burun içinden alınan kıkırdak parçaları burun ucuna eklenip orantı sağlanarak burun uzatılabilir.

Geniş Burun Ucu Estetiği; Burun ucu kıkırdaklarının yanaklara doğru aşırı yayvan hali nedeniyle olur. Kıkırdakların dikişler yardımı ile toparlanmasıyla bu yayvanlık giderilir. Önemli nokta burun ucu simetrisini sağlamak, var olan asimetrileri gidermek, burun deliklerinin şeklini ve orantısını iyi sağlamaktır. Burundaki yayvanlığa kalın burun ucu cildi eşlik ediyorsa, sorun ve çözümü daha karmaşık hal almaktadır.

İstanbul’da faaliyet gösteren Rinoest Klinik’te Op. Dr. Coşkun Şanverdi’ye tüm sorularınızı iletişim menüsünden sorabilir, burun estetiği fiyatları, burun kemiği ameliyatı, burun düzeltme ameliyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>