İstanbulda Botoks Tedavisi & Fiyatları: O’na Bir Güzellik Yapın

botoks fiyatlari, botoks tedavisi istanbul

Annenize Bir Güzellik Yapın

Ruh güzelliği yıllara meydan okurken vücudu zamana yenik düşen annenize bir güzellik yapmaya ne dersiniz?

Sizi türlü fedakârlıklarla bugünlere getiren annenize en pratik yoldan kaybettiği güzelliğini yeniden kazandırabilirsiniz. 30 yaşından sonra hücreler arasında bulunan jelin azalmaya başladığını ve 40’lı yaşlarda etkisini iyice kaybettiğini vurgulayan Op. Dr. Coşkun Şanverdi, estetik cerrahide sık kullanılan yöntemlerden birinin de botoks olduğunu ifade ediyor. Şanverdi, “Özellikle kötü kullanılan mimikler yüzde deformasyona neden olur. Botoks mimikleri terbiye eder, yüzdeki çizgilerin oluşumunu engeller. Çok mimik kullanan kişiler 40’lı yaşlarda koruyucu estetik önlemi olarak botoks yaptırılabilir” dedi.

Estetik burun operasyonlarının en çok burnun boyutlarını küçültmek, büyültmek, ucunu yeniden şekillendirmek, burun deliklerinin küçültülmesi amacıyla uygulandığını belirten Dr. Şanverdi operasyonun, yapılacak işlemin niteliğine göre 1-2 saat sürdüğünü, hastanın, 5-6 saatte de taburcu edilerek evine gönderilebildiğini ifade etti.

Dr. Şanverdi, burun ve yüz estetiği ameliyatları sonrasında şişme ve morarmayı önlemek için uygulanmaya başlanan hiloterapi yönteminin klasik buz uygulamasının yerini almaya başladığını söyledi. Şanverdi, “Buzun gerekenden fazla soğuk olması hastaya rahatsızlık vermekte hem de dokulardaki lenf ve kan dolaşımını olumsuz etkileyebilmektedir. Yakın zamanda geliştirilen hiloterapi tekniği buz tedavisine alternatif olarak geliştirildi” diye konuştu.