Yüz Gençleştirme: Yılları Geri Döndürün!

Ameliyatsız Yüz Gerdirme, Ulthera Yapan Yerler
Ultherapy ile Yılları Geri Döndürün

Ultrasound teknolojisi kullanarak kolajen üretimini artıran, cildin sıkılaşmasını, gerginleşmesini sağlayan ultherapy daha genç ve pürüzsüz bir cilt vadediyor. Cildin gevşeme ve sarkmalarında, göz kapaklarındaki torbalanmalarda, düşük kaş yapısında, göz çevresi ve alın kırşıklıklannda, çene altı (gıdı) sarkmalarında, boyun kırışıklarında etkili bir yöntem olan Ultherapy ile ilgili bilgi veren Rinoest Kulak Burun Boğaz ve Estetik Merkezinden Op. Dr. Coşkun Şanverdi, yöntemin yüz germe ameliyatına bir alternatif olduğunu belirtiyor. Op. Dr. Şanverdi uygulama hakkında şunları söylüyor:

“Ultherapy yöntemiyle gençleşmek için saatlerce beklemeniz gerekmiyor. Ultrasonik dalgalan aktaran uygulama başlığı, jel sürülerek uygulanacak alan cilde temas ettirilerek cilt-cilt altı dokular ekranda görüntüleniyor. Uygulama yapılacak bölgeye göre seçilen cihaz başlığıyla, cildin l,5mm – 3mm- 4,5mm derinliğine ultrasonik dalgalan aktarabiliyor. Cihazın monitöründe bu derinlikler görüntüleniyor ve bu alanlara hassas atışlar yapılabiliyor. Bu enerji ile cilt altında düz bir hat üzerinde yaklaşık 1 mm aralıklarla küçük ısı hasarlan oluşturuluyor.

Sadece ameliyat ile ulaşılabilen bu derinlikteki dokulara Ultherapy ile ulaşılabiliyor. Cildin destek yapılarında ses dalgalan ile termal değişiklikler oluşturularak, kollajen üretimi uyarılıyor.

Uygulama sonrası ciltte herhangi bir yanık, ödem, leke oluşmuyor. Tek sean olan uygulamanın süresi uygulama yapılacak bölgeye göre değişiyor. Tam yüz uygulamaları 1 saat kadar sürüyor.
Kişi aynı gün içerisinde sosyal hayatına devam edebiliyor.

Konu ile ilgili medyada yer alan yazılar aşağıdadır:
yuz gerdirme, yüz gençleştirme
ultherapy yüz germe, ultherapy fiyatları

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>