Ameliyatsız Yüz Gençleştirme: Ultrason ile Gelen Güzellik

yüz germe ameliyatsız, yüz gerdirme fiyatları

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme: Ultrason ile Gelen Güzellik

Hangi yaşta olursa olsun, gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak her kadının hayali. Genç bir görünüme kavuşmanın tek yolu, artık o klasik yöntemler değil! Kırışıksız ve gergin yüz hatlarına sahip olmak için estetik operasyon istemeyen ve cerrahi müdahaleden korkan kadınlar, Ultherapy yöntemiyle hayallerine kavuşabiliyorlar. En son teknolojiyle geliştirilen Ultherapy yöntemiyle şimdi neştersiz ve acısız bir güzellik, estetik dünyasının boyutlarını değiştiriyor. Rinoest Klinik’ten Op. Dr. Coşkun Şanverdi’den, Amerikan FDA tarafından onaylı bu yeni teknoloji ve uygulama hakkında bilgi aldık.

Daha genç ve pürüzsüz bir cilt için…

Op. Dr. Şanverdi, “Cildin gevşeme ve sarkmalarında, göz kapaklarındaki torbalanmalarda, düşük kaş yapısında, göz çevresi ve alın kırışıklannda, çene altı (gıdı) sarkmalarında, boyun kırışıklarında etkili bir yöntem. Bu düzeltmelere ihtiyaç duyan herkes için uygulanabilir ve herhangi bir yan etkisi yokaır” diyor. Uygulamanın hemen ardından ciltteki toparlanmanın gözle görülebildiğine dikkat çeken Şanverdi, yüzün bir yansına uygulanıp, diğer yansına başlanmadan yüz simetrisi incelenirse farkın kolayca görülebileceğini söylüyor. Asıl etkinin ise iki-üç ay içerisinde görüleceğini, yüzdeki gerilme ve gençleşmenin belirginleşeceğini de sözlerine ekliyor.

Kırışıklardan kurtulmak hayal değil!

Op. Dr. Coşkun Şanverdi, Ultherapy’nin uygulama alanları ile ilgili olarak; özellikle alın ve göz çevresi (kaz ayağı) kınşıklan ile göz kapaklarındaki torbalanmalar için alt ve üst göz kapaklarına, düşük kaşlan yukarıya doğru asmak için kaş bölgesine, yanaktaki sarkmalar ve çene bölgesindeki sarkmalar için yanak ve çene bölgesine, çene altındaki (gıdı) ve boyundaki sarkmalar için boyun bölgesi ve dekolteye. ihtiyaca göre kısmen veya tüm bölgeleri kapsayan alanlar için uygulanabileceğini belirtiyor. Şanverdi, aynca yüz gençleştirme amacıyla yüzün tamamını kapsayan uygulamayı da unutmamak gerektiğini vurguluyor.

Cihazın monitöründe bu derinlikler görüntüleniyor ve bu alanlara hassas aüşlar yapılabiliyor. Dr. Coşkun Şanverdi, “Ameliyat ile ulaşılabilen bu derinlikteki dokulara Ultherapy ile ulaşılabilmekte, cildin destek yapılarında ses dalgalan ile termal değişiklikler oluşturulmakta, kolajen üretimi uyarılmaktadır. Bu sayede cilt gerilmesi ve gençleşmesine yardımcı olunuyor. Uygulama sırasında ciltte herhangi bir hasar oluşmuyor” diyor.

Sosyal hayatı kısıtlamıyor

Dr. Şanverdi, uygulamalar sırasında genellikle iğne batması gibi bir his tarif edildiğini, rahatsız edici bir ağrı şikâyeti hissedilmediğini belirtiyor. “Yine de ağrı eşiği düşük
kişilere uygulamadan bir-iki saat önce ağrı kesici verilebilir. Sonrasında ciltte herhangi bir yanık, ödem, leke oluşmuyor, gündelik hayata hemen dönülebilir. Tek seanslık uygulamanın süresi ise bölgeye göre değişiyor.” dedi.

Ameliyatsız Yüz Germe ve Ameliyatsız Yüz Gençleştirme ile ilgili çıkmış yazıları aşağıdan inceleyebilirsiniz:

ultrasonik yüz gençleştirme, ameliyatsız cilt germe
ulthera yüz germe, yüz germe ameliyatı fiyatları
ultherapy yaptıran, ultherapy yüz germe
yüz germe ameliyatsız, yuz gerdirme
yüz gençleştirme, yüz gerdirme fiyatları
ultraterapi, ultherapy

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>