Eğri Burun Estetiği ve Büyük Burun Estetiği

Eğri Burun Estetiği, İstanbul

Büyük (Hacimli) Burun Estetiği; Burnun kemik ve kıkırdak yapıları aşırı gelişmiş, hacimli olunca, burun da o oranda hacim kazanacaktır. Yüze oranla daha büyük görünen bir burun görselliği olumsuz etkileyecektir. Kemik ve kıkırdak yapıdan, yüze uyumlu bir küçülme için çıkarım yapıldığı ve burnun kendi içinde orantısı sağlandığı takdirde sonuç çok iyi olacaktır.

Eğri Burun Estetiği; Çoğunlukla burnun orta 1/3 kısmındaki kıkırdak yapı eğrilikleri nedeniyle oluşur, birlikte sıklıkla burun ucu da orta hattan sapar ve deforme olur. Burun C veya S şeklini alır. Üst 1/3 kemik kısımda eğriliğe eşlik edebilir. Eğrilikler bazen hafif, bazen de ciddi deformasyon ve solunum problemlerine neden olabilmektedir. Düzeltilmesi en zor sorunlardan biridir, iyi sonuçlar almak için cerrahın bu ameliyata özel ilgisi ve yoğun tecrübesini gerektirir. Kemik ve kıkırdak yapılar fiziğin kuralları gözetilerek düzgün kıkırdak ve dikişlerle düzeltilir. Yapılandırmalı burun cerrahisi ile deyim yerindeyse bina büyük oranda yıkılıp baştan yapılır. Tecrübeli ellerde sonuçlar çok iyidir.

Burun kemiği eğriliği ameliyatı, burun kemik eğriliği, estetik burun cerrahı, burun estetiği fiyatları konularında aklınızdaki tüm sorularınız için iletişim menümüzde bulunan bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>