Yüz Gençleştirmede Fraksiyonel CO2 Lazer Uygulamaları

fraksiyonel lazer, co2 fraksiyonel lazer, karbondioksit fraksiyonel lazer, yüz gençleştirme, ameliyatsız yüz germe

Pek çok sorun için farklı lazer teknolojileri üretilmiştir. Bu nedenle teknolojinin doğru seçimi başarı için olmazsa olmazdır. Teknolojiyi seçecek kişide elbette ki doktorunuzdur. Cilt kırışıklıklarında, akne izlerinde, ameliyat ve yara izlerinde, cilt çatlaklarında ve lekelerde başarı ile kullanılan yöntemlerin başlıcalarından biri CO2 fraksiyonel lazer teknolojisidir.

CO2 fraksiyonel lazer uygulaması sonrası ciltte 4-5 günlük minik kabuklanma ve kızarma dönemi olmaktadır. İşinizi ve sosyal hayatınızı düzenlerken bunu dikkate almanızda fayda var. Lazer uygulamasının kaç seans olacağı ise sizin sorununuza, beklentilerinize ve cildinizin vereceği iyileşme reaksiyonuna göre değişecektir.

Kırışıklık tedavisi için belirtmek gerekir ise CO2 fraksiyonel lazer tedavisi tek seans değildir. Yapılacak her seans sonrası görüntünün çok daha iyi olduğu görülecektir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>